wtorek, 28 marca 2017

Koło Naukowe Psychologii Eksperymentalnej i Psychofizjologii - słów kilka o tym, co my właściwie robimyTyle osób mnie już o to pyta, że postanowiłam napisać osobny tekst o tym, czym zajmuje się nasze Koło ale nie zdradzę szczegółów. Wiem, że pare osób z zaocznych tu zagląda. Wrzucę link https://www.facebook.com/knpeip/?fref=ts gdzie możecie sprawdzać co się u nas dzieje a tych bardziej zainteresowanych zapraszam w każdy poniedziałek o 16:00 :)
Głównymi dowodzącymi są Weronika, Ewa i Dorota a naszą opiekunką pani Iza Szumska - naaajfajniejsza osoba w całej szkole :)
Spotykamy się tak jak wspomniałam w poniedziałki i obmyślamy plan zapanowania nad światem, sklonowani Pinky i Mózg.
Jesteśmy tak różni jak tylko się da. Z praktycznie każdego roku ktoś jest i są to głównie studenci dzienni. Na zjazdach kilka razy słyszałam coś w stylu "szkoda, że dla zaocznych nie ma takiego koła, o nas to już nikt nie myśli". No cóż, nie wiem czy wiecie ale dzienni i zaoczni mają takie same prawa, więc jeśli nie pasuje komuś nasze koło to może założyć własne :) Gdyby jednak jakaś zbłąkana duszyczka odnalazła czas i chęć to zawsze może do nas podejść, pogadać i zobaczyć czy chce dołączyć. Naprawdę nie chcecie wiedzieć jak bardzo przewróciłam swoje życie do góry nogami, żeby móc...

Oprócz spotkań mamy także grupę na facebooku, zamkniętą tylko dla nas. Każdy tam może podzielić się interesującym linkiem, zadać pytanie, pochwalić się czymś, co tylko chce i co najważniejsze - nie zostanie wyśmiany ani zignorowany. Wszelkie "głupie" pomysły są mile widziane bo podczas burzy mózgów może z nich wyjść coś mega fajnego :D

Jeżeli po neuronauce ktoś czuje niedosyt to zajęcia w labie będą idealnym uzupełnieniem książek i filmów - my się uczymy działać. Ja na przykład rzucam się na wszystko, dzięki czemu będę mogła bliżej poznać EEG. Jak w pracy zobaczyłam ogłoszenie poszukujące osób do badania marketingowego z użyciem EEG i Eyetrackera to zapisałam się w minutę, żeby zobaczyć jak to sie robi w praktyce przez firmy do badań neuromarketingowych. Kiedyś obserwowałam jak klienci sklepu z telefonami byli badani Eyetrackerem ale tego nigdy za wiele :)
No ale wracając do koła to w szkole mamy bardzo fajne laboratorium no i zajęcia są z panią Izą, więc jest super [bez ocen i bez kolokwium!] :)

Był też wykład otwarty i podobno nie ostatni, więc bądźcie czujni. Szczególnie ci, którzy tęsknią choć trochę za naszą Królową pierwszego roku
[wiem, że wiecie o kim mowa]  ;)

Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy w szkole po raz pierwszy Dzień Mózgu - wyszło cudownie! Jestem z tego naprawdę dumna bo kiedy rok temu o tym zamarzyłam to w ogóle nie znałam tych ludzi. Chciałam taki dzień w naszej szkole ale nie miałam z kim i wtedy od pani Izy dowiedziałam sie, że rusza koło a potem się wszystko zaczęło.Kolejny tekst chciałabym napisać na temat naszego pierwszego wspólnego wyjścia. Poszliśmy na Niewidzialną Wystawę i tego przeżycia długo nie zapomnimy.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Możecie pisać w komentarzach, na facebooku, instagramie czy gdzie chcecie. Najlepiej na fanpage Koła (link na początku).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad :)