piątek, 1 lipca 2016

Jak wybrać hotel na wakacje? + DARMOWA PRÓWNYWARKA DO POBRANIA!!Mam coś dla was! Darmową tabelkę do porównywania hoteli :)
Internetu wymaga tylko do uzupełnienia a potem możecie ją sobie nawet wydrukować.
Nie jest to może bardzo skomplikowane narzędzie ale wielu osobom się po prostu nie chce robić tabelek, w związku z tym bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy, albowiem jest to dzieło Weroniki - mojej współlokatorki.
Weronika rok temu wybierała się w podróż do Wiednia. Nigdy nie musiała sobie sama organizować wyjazdu, toteż stworzyła w Excelu fajną porównywarkę hoteli, żeby nie błądzić po omacku. Wyszukała jakie są hotele mieszczące się w jej budżecie oraz uzupełniła interesujące ją kryteria. Czasami hotel był na pierwszy rzut oka całkiem fajny, jednak nie miał np. osobnej łazienki czy wi-fi.

Dzięki wpisaniu w odpowiednie pola informacji o hotelach mogła spośród wielu wyszukać (zakładając filtry), te z własną łazienką i darmowym internetem. Później sprawdziła dokładną cenę i lokalizację. Na koniec po dokładnej analizie wybrała hotel, który spełniał najwięcej wymagań.

Wczoraj używała tabelki po raz kolejny, znowu wybierając się do Wiednia. Najpierw spisała sobie hotele (albo zostawiła te z poprzedniego roku ;), następnie wchodziła na stronę internetową każdego z nich i uzupełniała dane w tabelce. Podobno jak ogarniesz pierwszy to reszta pójdzie szybko bo już wiadomo czego i gdzie szukać. Na koniec zostaje tylko podjęcie decyzji.

Dziękuję Weronice za możliwość udostępnienia tabelki na blogu, mam nadzieję, że komuś się przyda.
Ja prawdopodobnie również skorzystam ;)

https://drive.google.com/file/d/0B6AsaL-panhsMWF5NXZwYjZ4TTg/view?usp=sharing

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad :)